To nas ne zanima. Ne zanimaju nas ta kadrovska pitanja. S time se ne želimo baviti. Jasno je da nešto ne štima, ali to nije naš posao, kratko je poručio Marelj
Sport
Komentari 153To nas ne zanima. Ne zanimaju nas ta kadrovska pitanja. S time se ne želimo baviti. Jasno je da nešto ne štima, ali to nije naš posao, kratko je poručio Marelj
Ispod zapadne tribine Dinamovog stadiona, kod spomenika poginulim pripadnicima Bad Blue Boysa u Domovinskom ratu, predstavljena je nova navijačka udruga. Okupilo se pedesetak navijača, a bilo je tu nekih koji su i osnivači BBB-a. Za početak su položili vijenac.
- Došlo je vrijeme da se ujedinimo i da pomognemo ovom klubu. Volimo nogomet, Dinamo, Zagreb, Hrvatsku, i to nam je najveći motiv. Želimo da bude kao nekad i da svi sa sjevera ujedinjeni bodrimo svoj klub - rekao je glasnogovornik navijačke udruge, David Marelj te odgovorio na pitanje kako gledaju na inicijativu 'Za naš Dinamo' koju su pokrenuli Dario Šimić, Igor Bišćan, Silvio Marić i Tomislav Šokota.
- To nas ne zanima. Ne zanimaju nas ta kadrovska pitanja. S time se ne želimo baviti. Jasno je da nešto ne štima, ali to nije naš posao - kratko je odgovorio Marelj.
Okupljenima se kratko predstavio i predsjednik udruge, Tomislav Sarić Sarma:
- Evo, mrtvi otvaraju oči živima. Našli smo se ovdje, za nas na svetom mjestu i nadamo se da više neće biti svađe i da ćemo pomoći našem Dinamu - rekao je Sarić ispred spomenika poginulim Boysima.
Za vrijeme predstavljanja udruge u jednom je trenutku bez problema i bez reakcija kroz masu svojim automobilom prošao i Zdravko Mamić. Sa strane sa štakom je sve gledao legendarni Stjepan Lamza, a na kraju je sve završilo skandiranjem 'Dinamo Zagreb'.
Igre na sreću mogu izazvati ovisnost. 18+