Osijekov dragulj ima najviše ključnih dodavanja na svijetu!

Prema Transfermarktu, Bukvić vrijedi 300.000 eura. U utorak je debitirao za U-21 reprezentaciju. Za Osijek je Bukvić odigrao 19 utakmica uz tri gola i sedam asistencija

Prema istraživanju Međunarodnog centra za sportske studije (CIES), Domagoj Bukvić (19) na vrhu je liste igrača po ostvarenim ključnim dodavanjima u 90 minuta za igrače od 20 godina ili mlađe.

POGLEDAJTE VIDEO: Svjetlosna fasada Opus Arene

Osijekov krilni napadač ostvari 1,78 ključnih dodavanja, a iza sebe je ostavio Antonija Nusu iz Club Bruggea (1,65) i Davida Watsona iz Kilmarnocka (1,65).

Bukvić je za prvu momčad debitirao prošle sezone pod vodstvom Borimira Perkovića koji je, osim njega, 'u vatru' gurnuo i Filipa Živkovića. Za Osijek je Bukvić odigrao 19 utakmica uz tri gola i sedam asistencija.

Njegovo je ime podcrtano u skautskim bilježnicama. Prema Transfermarktu, Bukvić vrijedi 300.000 eura. U utorak je debitirao za U-21 reprezentaciju. Hrvatska je u kvalifikacijama za Euro 2025. pobijedila Farske Otoke 4-2. Osijekov igrač profinjene lijeve noge odigrao je svih 90 minuta.

NEZGODNA OZLJEDA Baturina propušta okupljanje reprezentacije, preporučili mu tjedan dana u zamračenoj sobi UŽIVO OD 19 SATI Hrvatska U-21 otvara novi ciklus na Farskim Otocima. Evo tko je dobio poziv i gdje gledati susret