Pobjeda Bayerna i HSV-a, Ivo Iličević zabio gol i asistirao...

Nogometaši Bayerna slavili su na svojoj Allianz Areni protiv Herthe 2-0 i dodatno učvrstili prvo mjesto na tablici. U pobjedi HSV-a sjajan je bio naš Ivo Iličević

U 14. kolu njemačkog nogometnog prvenstva Hamburger je u subotu u gostima svladao Werder sa 3-1, a hrvatski veznjak Ivo Iličević je za HSV upisao gol i asistenciju.

Hamburger je poveo već u 3. minuti pogotkom Iličevića, a na 2-0 povisio je Michael Gregoritsch u 27. Werder je smanjio golom Anthonyja Ujaha u 62. minuti, ali u 68. ponovno pogodak za Hamburger, a strijelac je bio Nicolai Mueller na asistenciju Ive Iličevića. Ivica Olić ponovno je ostao na klupi za pričuve HSV-a.

Borussia Moenchengladbach bila je pred prvim porazom u posljednjih devet kola, gubila je 1-3 od posljednjeplasiranog Hoffenheima, ali u 87. minuti Fabian Johnson donio je remi gostima.

Kod Bayerna ništa novo. Momčad iz Munchena svladala je Herthu s 2-0 pogocima Thomasa Muellera (34) i Kingsleyja Comana (41).

U nedjelju Borussia Dortmund dočekuje Stuttgart, a derbi kola igraju Bayer Leverkusen i Schalke.