To je to što me zanima!

Pobjeda je tu, ali Hrvatska ima nekoliko velikih problema. A jednog se igrača olako odrekla

Fruku, Mori i Vlašiću ne vjeruje se ni da uđu protiv Paname, a Kovačić i Modrić nisu u formi i ne mogu igrati istovremeno
Vidi originalni članak

Nakon nervoze, strepnje i teških 90 minuta, Hrvatska je ostvarila prvu pobjedu na Svjetskom prvenstvu. "Vatreni" su svladali Panamu 1-0 i osvojili tri boda koja bi se u konačnici mogla pokazati zlata vrijednima. No, umjesto mira i sigurnosti, ova je pobjeda otvorila neka nova pitanja.

Ovaj sadržaj dostupan je samo 24sata PLUS+ korisnicima na portalu

Neometano uživanje u 24sata sadržaju i brojne pogodnosti dostupne su na originalnom članku.
Idi na 24sata

Komentari 10

  • RedDoor 24.06.2026.

    Gvardiol izgleda nije spreman, nek čovjek ide na klupu, preko njegove strane puštalo žešće sinoć. Kovačić možda spreman za pola sata. Modrić možda nekih 60 minuta. Nek se njih dva zamijene tokom utakmice. Izlaskom Modrića Sučići i Baturina nisu znali zadržati loptu i posjed, tu je i Moro mogao dobiti priliku. S obzirom na sve, hoćemo li igrati s 3-5-2 ili krpati s 4-2-3-1. Najbolje utakmice ove godine smo odigrali u 3-5-2 sustavu. S ovom igrom od sinoć, nemamo što tražiti u knock out fazi, ako prođemo. A izgledali smo tako dobro protiv Brazila i Kolumbije.

  • pipolino 24.06.2026.

    Fruk, Moro i Vlašić nisu ni trebali biti na SP. Tu su trebali biti Mišić, Segačić i Stojković. A i još nekima nije tu bilo mjesto.

  • BrianThompson22 24.06.2026.

    Modrić nema muda i kičmu priznati sebi i Daliću da više ne može igrati i samim time odbiti igrati kako bi dao priliku mlađima i boljima. On radije koči reprezentaciju na više načina što se odražava izuzetno negativno na cijelu ekipu... Ili je Modrić toliki prikriveni narcisoidni egoist da zaista vjeruje da još uvijek daje adekvatan doprinos reprezentaciji i namjerno koči reprezentaciju. Trećeg nema. Međutim, glavni problem reprezentacije nije Modrić nego Dalić koji je na SP poveo nepotpun i nekompatibilan kadar, a pritom izostavio 7 ključnih igrača koji bi dali i više nego adekvatan doprinos da i ova ekipa ode daleko na turniru. Jednaki krivci su Ladić, Ćorluka i Olić koji nisu napravili ništa po tom pitanju i samo su kao pipice pristali na sve što Dalić želi.

Komentiraj...
Vidi sve komentare