Pogledajte čudesan preokret Barce u zadnjih deset minuta!

Klub iz Viga je poveo u 19. minuti golom Larsena, a u 76. minuti Dovnikas je povećao na 2-0. Barca se vratila s dva gola Lewandowskog (80, 85), a minutu prije kraja Cancelo pogađa za preokret i pobjedu

Barcelona je na svom terenu pobijedila Celtu s 3-2 u 6. kolu Primere, iako su Katalonci do 80. minute gubili s 0-2.

Klub iz Viga je poveo u 19. minuti golom Norvežanina Jorgena Stranda Larsena, a u 76. minuti Grk Anastasoiu Dovnikas je povećao na 2-0. Barca se vratila s dva gola Roberta Lewandowskog (80, 85), a minutu prije kraja Portugalac Joao Cancelo pogađa za preokret i pobjedu.

Sažetak utakmice pogledajte OVDJE

MODRIĆ U MLS-U? Mundo: Beckham silno želi Luku kod Messija. Ima jedan problem OSTAJE NA CAMP NOUU Veliki posao Barcelone: Xavi produžio vjernost još 2 godine

Barca je preuzela vodstvo u prvenstvu ispred katalonskog susjeda Girone, dok se čeka nedjeljni madridski derbi između Real Madrida i Atlética.