Pogledajte gol Brazila: Neymar zaplesao kroz hrvatsku obranu

Brazilci su poveli u jedinoj minuti nadoknade prvog produžetka, napadač PSG-a je odigrao sjajnu akciju s dvojicom suigrača i zakucao pod prečku

Dugo je Hrvatska oklijevala protiv Brazila, više od 105 minuta, a onda je Neymar pokazao zašto je jedan od najboljih svjetskih nogometaša. Doveo je "selecao" u vodstvo u jedinoj minuti nadoknade prvog produžetka.

Sjajno je izgledala ta brazilska akcija, odigrao je napadač PSG-a dva dupla pasa, prvo s Antonyjem pa i Lucasom Paquetom i prošao kroz srce hrvatske obrane. Livaković ga nije htio rušiti, a Borna Sosa nije uspio blokirati. Zakucao je to Brazilac pod prečku.

Bio mu je to 77. gol za reprezentaciju u 124. nastupu, čime se izjednačio s legendarnim Peléom!

Ujedno je i četvrti protiv Hrvatske. Zabio je "vatrenima" dva komada u porazu na startu SP-a 2014. (3-1) i još jedan u prijateljskoj utakmici u Liverpoolu prije SP-a 2018. (2-0).