VIDEO Pogledajte Pašalićev gol

Hrvatska nogometna reprezentacija uspjela je probiti Cipar u 40. minuti, a radost na klupi 'vatrenih' donio je Mario Pašalić nakon što je ispratio odbijanac nakon ubačaja Ivana Perišića

Hrvatska reprezentacija povela je protiv Cipra golom Marija Pašalića u 40. minuti. Stvarali smo šanse, ali ništa konkretno.

S MINIMALNIH 1-0 'Vatreni' golom Pašalića srušili Cipar i došli do prve pobjede

A zabili smo praktički u prvoj akciji nakon što je Michail zamijenio Demetrisa na ciparskom golu. Ivan Perišić je probio po desnoj strani i ubacio loptu, a Pašalić je dočekao odbijanac i zabio u ciparsku mrežu za veselje na klupi 'vatrenih'.

Nismo u mogućnosti objaviti vezani videozapis zbog ograničenja vezanih uz prava emitiranja na internetu. Video možete pogledati OVDJE.

Ovo je bio Pašalićev 'prvijenac' u 'kockastom' dresu kada su u pitanju službene utakmice. Takvih je odigrao 13, a ovo mu je bio ukupno 29. nastup za hrvatsku reprezentaciju. Dosad je zabijao u prijateljskim utakmicama protiv Švicarske (2-1) i Turske (3-3).

SVJESTAN MOĆI 'VATRENIH' Izbornik Cipra: 'Rezultat protiv Slovenije ne oslikava pravu snagu hrvatske reprezentacije'