Pogledajte kako je u prepunoj Areni Zagreb srušio moćni PSG

Iako je izgledalo da bi izabranici Andrije Nikolića mogli 'prosuti' sav trud nakon što su ušli s zaostatkom u posljednjih pet minuta, protiv favorita su pokazali karakter i pobijedili

Od prve je minute bilo jasno da ćemo gledati veliku borbu na parketu zagrebačke Arene, a na kraju su rukometaši Zagreba velikom pobjedom protiv moćnog PSG-a (28-26) osigurali plasman u drugu fazu natjecanja.

ONI SU SRUŠILI MOĆNI PSG Nikolić: Momci su čudo, ovo mi je najveća pobjeda u karijeri! Gojun: Dugo ovo nisam doživio

Odlično su se držali cijelu utakmicu izabranici Andrije Nikolića, a izgledalo je kao da će sve ''prosuti' kad su s zaostatkom ušli u posljednjih pet minuta. No, na krilima Luke Lovre Klarice i golmana Mateja Mandića su uspjeli osigurati vrijednu pobjedu.

Spomenuti desni vanjski zabio je deset golova, a Matej Mandić imao je 11 obrana čime su 'pogurali' domaće rukometaše prema pobjedi. Valja istaknuti i kako se legendarni francuski rukometaš Nikola Karabatić (39) oprostio od zagrebačke publike jer je, podsjetimo, najavio odlazak u mirovinu na kraju sezone.