Pomeli ih poput oluje: Cibona dobila Hemofarm 43 razlike!

U zaostaloj utakmici 20. kola ABA lige u Vršcu domaćin se 'zaboravio' pojaviti te je izgubio 98-55 od Cibone koja je već na poluvremenu imala nevjerojatnih 44 razlike

Košarkaši Cibone deklasirali su Hemofarm u Vršcu sa 98-55 u zaostaloj utakmici 20. kola regionalne ABA lige.

U prvih 20 minuta momčad Jasmina Repeše odigrala je fantastično, pa je tako nakon prve četvrtine vodila s 19 razlike (29-10), a na poluvremenu s nevjerojatnih +44 (61-17).

Šestoricu dvoznamenkastih "vukova" predvodili su Kus i Marčinković s 15 koševa, Suton je ubacio 14, Harper 13, a Zubčić i Rozić 10 koševa. Zanimljivo, Rozić je ubacio prvih deset koševa Cibone na susretu, od čega dvije trice.

U redovima indisponiranog Hemofarma najefikasniji s 14 koševa bio je Jeremić.

ABA liga, 20. kolo:

Hemofarm – Cibona 55-98

Redoslijed: 1. Maccabi 18-1 (-1), 2. Cedevita 15-4 (-1), 3. Partizan 14-6, 4. Budućnost 13-6 (-1), 5. Cibona 11-9, 6. Široki 11-9, 7. Zagreb 11-9...