Predsjednik je zbog dosade u 63. minuti - prekinuo utakmicu

Igrala se utakmica Superkupa u Mauritaniji. Predsjednik Abdel Aziz stigao je na drugo poluvrijeme, a već u 63. minuti sudac je svirao kraj. Azizu je bilo dosadno

Predsjednik Mauritanije Mohamed Ould Abdel Aziz stigao je na finale Superkupa Mauritanije između Tevragh-Zeina i ACS Ksara u drugom poluvremenu. Prošlo je tek 20 minuta u nastavku susreta, igrala se 63. minuta, a sudac je već sudio kraj utakmice. Razlog? Predsjedniku Abdelu Azizu je bilo dosadno. Iako je to pokušao prikriti navodnim obavezama i prepunim rasporedom, mnogi u to ne vjeruju. No predsjednik mauritanskog nogometnog saveza Ahmed Ould Abderrahmane opovrgnuo je prekid utakmice zbog dosade, piše The Guardian.

- Strogo poričem umiješanost predsjednika republike u prekid utakmice. Odluka je donesena zbog organizacijskih problema u suglasnosti s predsjednikom i trenerima dviju momčadi - rekao je Ould Abderrahmane.

Utakmica je prekinuta u 63. minuti pri rezultatu 1-1, a pobjednika su odlučili penali. Pobijedio je Tevragh-Zeina.