To je to što me zanima!

Prosinečki: Ovo još nije prava Hrvatska, ali proći ćemo dalje

Hrvatska kada treba, onda uvijek odradi najbolje što i kako treba, rekao je bivši reprezentativac
Vidi originalni članak

U zagrebačkoj čitaonici Bogdan Ogrizović ove je subote održana promocija biografske knjige o Robertu Prosinčekom 'Veliki Žuti', autora Dražena Krušelja. Veliki Žuti za Tportal najavio je večerašnji susret Hrvatske i Gane koji počinje u 23 sata po našem vremenu.

- Mi smo svi primijetili da to sada još uvijek nije ono najbolje, i što mi možemo. Ali ja mislim da će Hrvatska ipak postati ona kakva zna i može biti. Znamo gdje smo griješili, znamo da imamo dosta problema, ozljeda, s Gvardiolom, Kovačićem.. Ali Hrvatska kada treba, onda uvijek odradi najbolje što i kako treba - rekao je Prosinečki. On vjeruje da će 'vatreni' svladali Ganu i proći u daljnji tijek natjecanja. 

- Poslije toga, svi znamo da Hrvatska u nokaut-sistemu može puno. Nismo mislili ni prije četiri godine u Katru da ćemo biti treći, pa smo došli do medalje. Ovo je generacija koja sigurno polako odlazi, ali neka najbolje prođe na ovom Svjetskom prvenstvu, odnosno neka prođe prvi krug. I poslije ćemo vidjeti - zaključio je Prosinečki. 

Idi na 24sata

Komentari 1

  • RedDoor 27.06.2026.

    Zadnje europsko prvenstvo smo slabije prošli izgleda djelomično zbog nespremnog Perišića, sad se opet ponavlja priča, kao i s Budimirom na klupi tada, našim najboljim napadačem. Gvardiol na klupu, jer je izgleda nespreman. Može lijevo Stanišić, desno Jakić ili Perišić lijevi bek, pa Baturina lijevo naprijed. Uz Modrića treba prava šestica, netko tko trči, drži balans i radi taktičke prekršaje konačno. Sad to ili će biti P.Sučić ili Moro. Modrić i Kovačić ne izgledaju dobro zajedno i nisu izgleda spremni za više igrati. Modrić nek igra 55, 60 minuta, a Kovačić zadnjih 20, 30 minuta. Treba Ćaleta Car igrati, jer on ima iskustvo da vodi obranu, to nam nedostaje ili Erlić i smanjiti osnovne greške i koji igrač više u njihovom šesnaestercu i ne komplicirati kad imamo prekid i biti čvršći u duelima. Vrijeme je za pravu utakmicu konačno.🇭🇷

Komentiraj...
Vidi sve komentare