Zadnje europsko prvenstvo smo slabije prošli izgleda djelomično zbog nespremnog Perišića, sad se opet ponavlja priča, kao i s Budimirom na klupi tada, našim naj
boljim napadačem. Gvardiol na klupu, jer je izgleda nespreman. Može lijevo Stanišić, desno Jakić ili Perišić lijevi bek, pa Baturina lijevo naprijed. Uz Modrića treba prava šestica, netko tko trči, drži balans i radi taktičke prekršaje konačno. Sad to ili će biti P.Sučić ili Moro. Modrić i Kovačić ne izgledaju dobro zajedno i nisu izgleda spremni za više igrati. Modrić nek igra 55, 60 minuta, a Kovačić zadnjih 20, 30 minuta. Treba Ćaleta Car igrati, jer on ima iskustvo da vodi obranu, to nam nedostaje ili Erlić i smanjiti osnovne greške i koji igrač više u njihovom šesnaestercu i ne komplicirati kad imamo prekid i biti čvršći u duelima. Vrijeme je za pravu utakmicu konačno.🇭🇷
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .