Correa odveo Lazio do finala: Milan nemoćan na San Siru...

Lazio je do finala odveo gol Coreje u 58. minuti. Milan Badelj je ostao na klupi Rimljana, a prije utakmice navijači Lazija slavili su fašističkog vođu Benita Mussolinija i vrijeđali tamnoputog igrača Milana Bakayoka

Nogometaši Lazija igrat će u finalu Talijanskog kupa nakon što u u uzvratu na San Siru slavili s 1-0. U prvoj utakmici  u Rimu nije bilo golova.

Lazio je do finala odveo gol Coreje u 58. minuti. Milan Badelj je ostao na klupi Rimljana.

U drugom polufinalu u četvrtak igraju Atalanta i Fiorentina (3-3).

Prije polufinala Kupa Italije koje igraju protiv Milana navijači Lazija pokazali su svoju tamnu stranu.

Odali su počast fašističkom vojskovođi Benitu Mussoliniju uoči utakmice, a onda su nastavili s vrijeđanjem protivničkog tamnoputog igrača Bakayoka. Prema talijanskim medijima, to im nije bilo dovoljno, pa su na San Siro donijeli četiri banane na napuhivanje, a žrtva sramotnog poteza opet je bio Bakayoko. U obranu su mu barem stali njegovi navijači. Cijela 'Curva Sud' zapjevala mu je u čast.

SRAMOTNO Fašistički dernek u Italiji: Slave Mussolinija, vrijeđaju Bakayoka