To je to što me zanima!

Rastanak na pomolu? Hamburg zagrizao za novog hajdukovca!

Slavni njemački klub nakon kupnje Marija Vuškovića ponovno je bacio oko na "bile", a ovaj put želi pojačati napad reprezentativcem Kosova Emirom Sahitijem
Vidi originalni članak

Stoper Toni Borevković (25) pridužio se u ponedjeljak pripremama Hajduka u Austriji, a na vidiku je odlazak jednog od najvažnijih igrača momčadi koja je prošle sezone osvojila Hrvatski kup.

POGLEDAJTE VIDEO: Kako je Hajduk predstavio Borevkovića

Vaš internet preglednik ne podržava HTML5 video

Njemački drugoligaš HSV zanima se za napadača Emira Sahitija (23), javlja Hamburger Abendblatt. Pregovori su već u tijeku, a nogometaš ne bi imao ništa protiv selidbe u Njemačku.

Sahiti je bio važan kotačić "bilih" i s 39 nastupa više puta od njega u sastavu bio je samo najbolji strijelac Marko Livaja (40). Reprezentativac Kosova zabio je pritom sedam golova i pet puta asistirao.

Veze između Hajduka i HSV-a ostale su dobre nakon odlaska stopera Marija Vuškovića (20) posljednjeg dana prijelaznog roka prošle godine na posudbu, a Nijemci su ga potom otkupili za tri milijuna eura.

U prilog tezi o dobrim odnosima ide i činjenica što će Hajduk odigrati drugu pripremnu utakmicu upravo protiv Hamburga, kluba koji je u razigravanju za ulazak u prvu ligu ispao od Herthe. Utakmica je na rasporedu 29. lipnja, a Sahiti bi tad mogao zaigrati protiv dojučerašnjih suigrača.

Emir je dijete kluba iz Prištine, a u Hajduk je stigao s 20 godina iz makedonskog Rabotničkog. Nakon što su ga prebacivali iz prve u drugu momčad, zabljesnuo je na posudbi u Šibeniku u sezoni 2020/21. i izborio se za povratak u prvi sastav "bilih". Sad je na pomolu novi rastanak.

Hajduk su od završetka prošle sezone već napustili stoperi Nikola Katić i Ferro, koji su se vratili s posudba u Rangers odnosno Benficu, te golman Josip Posavec, koji je sporazumno raskinuo s klubom.

Domaće transfere UŽIVO možete pratiti OVDJE.

Idi na 24sata

Komentari 36

  • hmuhamedbu 22.06.2022.

    ode hajduk u povjest,sve sto vrijedi otišlo,dolaze otpisani igrači koje više nitko ne želi,dugovi se gomilaju,a kao borit će se za prvo mjesto,komićno možda u splitskoj ligi ili 4 kafića,ma nemate za jogurt

  • Moriento Fernandes 22.06.2022.

    Nema prodaje nikoga , tako su rekli u Hajduku..nema 😅😅😅

  • 21.06.2022.

    Za 10 milijuna eura može, inače ga se ne isplati prodavati.

Komentiraj...
Vidi sve komentare