Real bez Luke tricom kroz Cadiz

"Kraljevski klub" je sav posao na stadionu Ramon de Carranza obavio u posljednjih 15 minuta prvog dijela postigavši sva tri gola. Dva je zabio Karim Benzema (30' (p), 40'), a jednog Alvaro Odriozola (33')

U susretu 31. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je na gostovanju pobijedio Cadiz s 3-0 izjednačivši se, barem privremeno, na vrhu ljestvice s gradskim suparnikom Atleticom.

"Kraljevski klub" je sav posao na stadionu Ramon de Carranza obavio u posljednjih 15 minuta prvog dijela postigavši sva tri gola.

Dva je zabio Karim Benzema (30' (p), 40'), a jednog Alvaro Odriozola (33'). Luka Modrić je propustio utakmicu zbog ozljede leđa.

Real je ovom pobjedom dostigao Atletico, oba kluba imaju po 70 bodova, no Atletico ima i susret manje.