Roma remizirala nakon dva gola Cagliaria u nadoknadi

Ni Luca Toni koji je pristigao u Romu na posudbu iz Bayerna, nije pomogao da na gostovanju kod Cagliarija 18. kola Serie A, Roma osvoji tri boda

Roma je vodila 2 - 0 na  gostovanju kod Cagliaria u 18. kolu Serie A, golovima Davida Pizarra u 52. iz jedanesterca i Simonea Perotte u 65. U sudačkoj nadoknadi Cagliari je uspio dostići vodstvo Rome, izjednačivši prvo golom Lopeza (91.) i Danielea Contija (93.). Niti debi Luce Tonija, koji je ušao u 81. minuti umjesto Mirka Vučinića nije bio dovoljan da osvoje tri boda. Juventus je prekinuo niz od tri uzastopna poraza u svim natjecanjima i bez igrača manje (u 73. minuti je isključen Martín Cáceres) postigao prvu pobjedu u ovoj godini, na gostovanju kod Parme. Golove za Juve postigli su Hasan Salihamidžić (3.) i Paolo Castellini (39. minuta - autogol), dok je strijelac za Parmu bio Nicola Amoruso (25.). Livorno je na gostovanju kod Lazija doživio težak poraz od čak 4 - 1, dok je trenutno zadnja Siena izgubila od Fiorentine (5 - 1). Na ljestvici je vodeći Inter, ispred Juventusa, koji je kratko skočio na drugo mjesto, te Milana i Napulja. Roma je peta, Lazio 14., a na začelju je Siena. Zadnju utakmicu kola igraju Milan i Genoa u srijedu navečer u 20.45.