Serie A: Budan u nadoknadi zabio gol za remi Palerma

U susretu između Palerma i novog prvoligaša Barija domaćini su očekivali pun plijen. Međutim, na kraju moraju biti zadovoljni podjelom bodova

U susretu između Palerma i novog prvoligaša Barija u talijanskoj Serie A domaćini su očekivali pun plijen. Međutim, na kraju moraju biti zadovoljni s remijem jer su gosti golom Allegrettija od osme minute vodili 1-0. Spas Palermu donio je naš Igor Budan, koji je ušao u 60. minuti utakmice. Bio je najopasniji na terenu, a to je i pokazao u prvoj minuti sudačke nadoknade zabivši gol. Odmah je i zaradio žuti karton jer je malo pretjerao u slavlju nakon gola. Bari se ove godine vratio u prvu ligu, a zanimljivo je da im je ovo treći remi ove sezone u isto toliko utakmica.