Šifo strijelac u porazu PAO-a, Olympiakos je osigurao titulu

U porazu Panathinaikosa 1-2 strijelac je bio i Gordon Schildenfeld, koji je igrao cijelu utakmicu, dok su Danijel Pranjić i Mladen Petrić ušli u igru u 65. minuti...

Panathinaikos je u 31. kolu grčkog prvenstva na gostovanju kod Panthrakikosa poražen 1-2 te tako tri kola prije kraja ostao na 14 bodova iza Olympiakosa, koji nakon 3-0 pobjede protv Levadiakosa ima i 13 bodova više od drugoplasiranog PAOK-a.

U porazu Panathinaikosa strijelac je bio i hrvatski reprezentativac Gordon Schildenfeld, koji je u 55. minuti zabio za 1-1. No, u sudačkoj nadoknadi PAO je primio gol i san o naslovu je ove godine završio. Šifo je odigrao cijelu utakmicu, dok su Danijel Pranjić i Mladen Petrić ušli u igru u 65. minuti susreta.

Momčad iz Pireja je tako osvojila svoj deseti naslov u zadnjih 11 godina, peti uzastopni te 42. u svojoj povijesti.