Skandal u Ligi prvaka: Čelnici PSG-a upali sucu u svlačionicu

Nasser Al Khelaifi i Leonardo nisu bili sretni suđenjem Talijana Danielea Orsata na derbiju PSG - Real Madrid pa su mu to rekli u lice na poluvremenu. Sve su vidjeli i ljudi iz Uefe

Parižani nisu bili oduševljeni sudačkim kriterijem Danielea Orsata protiv Real Madrida u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka koju je odlučio maestralni gol Kyliana Mbappéa (1-0). Pa su pribjegli metodama koje su bliže ovom dijelu Europe...

POGLEDAJTE VIDEO: Baka Elvira (80) obožava Luku Modrića

Naime, predsjednik PSG-a Nasser Al Khelaifi i sportski direktor Leonardo na poluvremenu su se iz svečane lože spustili do svlačionice kako bi popričali sa sudačkom ekipom, tvrdi novinar Radio Marce Miguel Ángel Torribio.

- Ljudi iz Uefe bili su tamo - dodao je.

Orsato je u drugom poluvremenu dosudio penal za PSG koji je Leo Messi promašio, odnosno obranio ga je Thibaut Courtois. Casemiru je u prvom poluvremenu pokazao žuti, a Ferlandu Mendyju u drugome, zbog čega neće smjeti zaigrati u uzvratu 9. ožujka.

- Imali smo dvojicu igrača kojima je prijetila suspenzija i oba su pala. Iskreno, djelovali su mi premlako, kao da su ih poklonili rivalu, to sam i rekao sucu. Idemo dalje, zamijenit ćemo one koji neće igrati - rekao je trener Reala Carlo Ancelotti.

PSG i Real nemaju dobre odnose izvan terena. Jasno je to potvrdio i Al Khelaifi govoreći za Canal+. Sve to dok se posljednjih mjeseci šuška o mogućem transferu Mbappéa iz Pariza u Madrid.

- Neću to skrivati, gotovo i ne komuniciramo. Ne bih se vraćao na ono što se događalo. Mbappé je izvanredan profesionalac i misli samo o pobjeđivanju. Ponosan je što može igrati za PSG - kazao je.

Inače, Talijan nije baš sretan sudac za Real. Peti put sudio mu je u Europi, a "kraljevski klub" još nema nijednu pobjedu. Uz PSG, izgubio je i protiv Manchester Cityja i Chelseaja, a remizirao protiv Malmöa i Galatasaraya.