Sudačke nadoknade kobne bile za Arsenal i Standard

U sudačkim nadoknadama u dvobojima skupine H Lige prvaka Arsenal je izgubio pobjedu protiv AZ-a u Alkmaaru (1-1), a Standard remi u Ateni

Arsenal je u vodstvo došao u 36. minuti u tri poteza. Loptu je domaćem stoperu na 35 metara od gola oteo Andrej Aršavin, proigrao nalijevo Van Persieja koji je pak krasnom asistencijom na daljnoj vratnici pronašo Fabregasa. Kapetan je lako plasirao loptu u praktički praznu mrežu. Golom stopera Mendesa da Silve u trećoj minuti sudačke nadoknade drugog poluvremena Nizozemci su ipak spasili bod. Osvojili su dva u trima odigranim utakmicama.
U Ateni je pak pričuvni igrač Stoltidis glavom zabio za 2-1 pobjedu Olympiacosa nad Standardom iz Liegea, drugu Grka u skupini, također u trećoj minuti sudačke nadoknade. Oba svoja gola Grci su zabili glavom, oba nakon prekida. Gosti su došli u vodstvo golom Igora De Camarga u 37. minuti na asistenciju Milana Jovanovića.