Sve je to tu negdje? U prijenosu su uz Rendulića umjesto grba Zrinjskog, stavili grb C. Zvezde

Armenska je produkcija za vrijeme utakmice 'sanirala štetu' i zamijenila grb, ali ipak internet sve pamti pa je fotografija postala hit na društvenim mrežama

Dok su nogometaši iz Mostara na terenu već promašili prvu šansu za vodstvo, režiser prijenosa utakmice između Zrinjskog i domaćeg Urartua malo se zaigrao. Bilo to namjerno, ili ne, ali svakako - pogrešno. Naime, uz ime trenera Krunoslava Rendulića našao se grb prvaka - Srbije!

KVALIFIKACIJE ZA LP Veza bivših igrača Varaždina i Hajduka za pobjedu Zrinjskog u Armeniji: Kući donose prednost

Crvena zvezda stajala je uz hrvatskog trenera te odmah postala hit na društvenim mrežama. A očito su to vidjeli i Armenci koji su tu pogrešku ispravili za vrijeme utakmice, ali naletjeli su na ono pravilo da internet sve pamti.

Bilo kako bilo, na kraju je momčad Krunoslava Rendulića u posljednjim minutama utakmice zabila za pobjedu (1-0). Gol je na asistenciju nekadašnjeg nogometaša Hajduka Zvonimira Kožulja zabio bivši igrač Varaždina Matej Senić u 89. minuti.