Tévez i Marchisio za pobjedu Juvea, Bubnjiću poništen gol

Nogometaši Juventusa došli su do druge prvenstvene pobjede u drugom kolu Serie A. Na svom su stadionu pobijedili Udinese 2-0 za koji je Bubnjić odigrao 90 minuta

Juventus i Roma uspješno su odradili subotnje obveze u nastavku talijanskog prvenstva te upisali druge pobjede. Juve je na svom terenu ugostio Udinese i pobijedio 2-0.

'Stara dama' povela je već u osmoj minuti. Lichtsteiner je ubacio s desnog boka, a natrčao Carlos Tévez i zabio za vodstvo domaćina.

Povremeni hrvatski reprezentativac Igor Bubnjić igrao je svih 90 minuta za goste iz Udina, a u 66. minuti zabio je gol koji je poništen zbog zaleđa.

Odluka je stigla 15 minuta prije kraja briljantnim udarcem Claudija Marchisija koji je s 20-ak metara vanjskim dijelom kopačke pogodio donji desni kut gostujućeg gola.

U ranije odigranoj utakmici Roma je svladala Empoli na gostovanju 1-0 autogolom golmana Sepea nakon dalekometnog šuta Radje Nainggolana .