Tom Zanoški nije htio slaviti, 'medvjedi' pali nakon penala

Hokejaši KAC-a slavili su nakon boljeg izvođenja penala u Ledenoj dvorani. Tamo je na led prvi put u dresu KAC-a izašao bivši ljubimac zagrebačke publike Zanoški...

Drago mi je što smo dobili Medveščak. Ova je pobjeda za mene posebna, znači mi više nego obične. Kad sam dolazio autobusom i ušao u Zagreb preplavile su me emocije, čudan osjećaj, rekao je Tom Zanoški koji je u Ledenu dvoranu došao kao igrač KAC-a.

- Prije utakmice sam razgovarao sa suigračima. Nisam promašio svlačionicu. Poštujem ovu publiku i ipak nisam želio proslaviti gol - dodao je Zanoški.

KAC je na kraju slavio nakon boljeg izvođenja penala. Regularni dio utakmice 38. kola EBEL-a završio je 1-1. Poveli su gosti. S igračem više zabio je Kirk Furey u 36. minuti ogleda. No Medveščak je uzvratio golom Andyja Serticha. Nakon što nije bilo golova u dodatnih pet minuta, gosti su bili bolji u raspucavanju.

Tom Zanoški, kojeg je publika propisno izviždala, prvo je zabio gol, a iz drugog pokušaja Ouzas mu je obranio. No Ouzas nije mogao ništa kod odlučujućeg gola KAC-a za pobjedu u Ledenoj dvorani.