Turski kup: Ermin Zec siguran strijelac za potvrdu polufinala

Bivši napadač Šibenika zabio je u 45. minuti gol koji je njegovoj momčadi donio izjednačenje, da bi 16 minuta kasnije Australac Jedinak postavio konačan rezultat

Bosansko-hercegovački nogometni reprezentativac Ermin Zec zabio je gol u 2-1 pobjedi svog Gençlerbirligija u uzvratnom četvrtfinalnom dvoboju Turskog kupa...

Bivši napadač Šibenika zabio je u 45. minuti gol koji je njegovoj momčadi donio izjednačenje, da bi 16 minuta kasnije Australac Michael Jedinak postavio konačan rezultat i potvrdio 2-0 pobjedu Gençlerbirligija iz prvog susreta. Zecu je spomenuti gol bio četvrti u Turskom kupu i sedmi ovosezonski ukupno. Jednom je bio strijelac i u prvoj utakmici.

Kažimo da je hrvatski veznjak Jerko Leko odigrao prvih 45 minuta za poraženi Bucaspor, kao i da je u tom periodu zaradio žuti karton.

Inače, Bucaspor je susret završio s dva igrača manje nakon isključenja Tuncera (42. minuta) i Güracara (85.).