United jednom nogom u finalu Kupa! Rashford ponovno zabio

'Crveni vragovi' odradili su veći dio posla u prvom polufinalu Liga kupa protiv Nottingham Foresta. Uvjerljivom su pobjedom na korak do finala natjecanja, a mrežu je ponovno zatresao nevjerojatni Rashford

Nogometaši Manchester Uniteda napravili su veliki korak prema finalu Liga kupa nakon što su u prvom susretu polufinala na gostovanju pobijedili Nottingham Forest sa 3-0.

United je poveo već u šestoj minuti golom Marcusa Rashforda, gosti su prednost povećali u 45. minuti preko Wouta Weghorsta, a pobjedu "Crvenih vragova" potvrdio je Bruno u 89. minuti.

Uzvratni susret je prvog veljače na Old Trafordu.

Newcastle vodi u drugom polufinalu

U drugom polufinalu Newcastle United je u utorak kao gost svladao Southampton sa 1-0, a jedini pogodak na utakmici postigao je Joelinton u 73. minuti.

Duje Ćaleta-Car isključen je u redovima Southamptona u 86. minuti zbog drugog žutog kartona, dok je Mislav Oršić igrao za domaće do 57. minute.

LIGA KUP Ćaleta-Car pocrvenio, Oršić u prvih 11: Southampton izgubio

Uzvrat je 31. siječnja u Newcastleu. Finale Liga kupa je predviđeno za 26. veljače.