VIDEO Ante Rebić majstorski asistirao za pobjedu Bešiktaša

Rebić je poslao loptu kroz pet igrača i upisao već treću asistenciju u tri utakmice. Prve dvije bile su u porazima kod Antalyaspora i Bodo Glimta, dok je sada asistirao u pobjedi

Bešiktaš je slavio 1-0 protiv Basaksheira u 12. kolu turske lige. Za Bešiktaš je jedini gol zabio Muleka koji je u 55. minuti pogodio na asistenciju Ante Rebića. Bivši hrvatski reprezentativac dobio je loptu na rubu kaznenom prostora i fantastično podvalio kroz nekoliko igrača prema Muleki.

KONFERENCIJSKA LIGA Rebić zaigrao za Bešiktaš u porazu, nastupio je i Brekalo

Brzonogi napadač nije imao težak posao i zabio je za 1-0. Rebić je tako upisao treću asistenciju u tjedan dana. Rebić je igru napustio u 76. minuti, a utakmica je završila 1-0. Rebić je asistirao u porazima od Antalyaspora i Bodo Glimta.