VIDEO Atletico pomeo Alaves, Vrsaljko odlično asistirao Felixu

Vrsaljko se u momčad vratio nakon 20-ak dana stanke zbog ozljede. Bila je to sjajna asistencija s desnog krila, lopta kojom je Vrsaljko pronašao portugalsku zvijezdu samu kao duha

U dvoboju 30. kola La Lige Atletico Madrid je na Metropolitani svladao "fenjeraša" Alavesa 4-1 dok je Šime Vrsaljko ubilježio asistenciju.

POGLEDAJTE VIDEO:

Vrsaljko se u momčad vratio nakon 20-ak dana stanke zbog ozljede, a u 11.minuti je asistirao Joau Felixu za vodeći pogodak. Bila je to sjajna asistencija s desnog krila, lopta kojom je Vrsaljko pronašao portugalsku zvijezdu samu kao duha, a mladi napadač nije imao težak zadatak efektno pogoditi glavom.

VIDEO ASISTENCIJE I GOLA OVDJE

U 63. minuti Alaves je izjednačio preko Escalantea, da bi Luis Suarez (75pen, 90) i Felix drugim golom u 82. minuti donijeli uvjerljivu pobjedu prvaku. Alaves se dobro držao i u jednom trenutku se činilo kako bi mogao do velikog pothvata, no posljednja momčad španjolskog prvenstva jako je pala u završnici.