VIDEO Barcelona zabila nakon 'flipera', Militao ispao tragičar

Od Brazilca se lopta nesretno odbila u 26. minuti nakon što je Thibaut Courtois obranio udarac Francka Kessieja. Luka Modrić zaigrao je u prvoj postavi 'kraljeva'

U prvoj utakmici polufinala Kupa kralja, Barcelona je na Santiago Bernabeuu slavila protiv Reala 1-0 autogolom Edera Militaa.

Od Brazilca se lopta nesretno odbila u 26. minuti nakon što je Thibaut Courtois obranio udarac Francka Kessieja. Linijski sudac podigao je zastavicu zbog navodnog zaleđa Bjelokošćanina, ali VAR je na koncu potvrdio gol Barce.

Gol Barcelone pogledajte OVDJE

Luka Modrić zaigrao je u prvoj postavi 'kraljeva', a Carlo Ancelotti ga je izvadio u 84. minuti. Zamijenio ga je mladi Urugvajac Alvaro Rodriguez koji je zabio u madridskom derbiju prošle subote.

BRAZILAC ERUPTIRAO VIDEO Vinicius dobio žuti zbog hrvanja s De Jongom pa poludio na suca. Urlao mu je u lice NASLJEDNIK LEGENDE Ronaldinhov sin prošao probu i potpisao ugovor s Barcelonom

Uzvrat se, vjerovali ili ne, igra za više od mjesec dana (5. travnja)!?