Komentari 21

VIDEO Barcelona zabila nakon 'flipera', Militao ispao tragičar

2

Od Brazilca se lopta nesretno odbila u 26. minuti nakon što je Thibaut Courtois obranio udarac Francka Kessieja. Luka Modrić zaigrao je u prvoj postavi 'kraljeva'

U prvoj utakmici polufinala Kupa kralja, Barcelona je na Santiago Bernabeuu slavila protiv Reala 1-0 autogolom Edera Militaa.

Od Brazilca se lopta nesretno odbila u 26. minuti nakon što je Thibaut Courtois obranio udarac Francka Kessieja. Linijski sudac podigao je zastavicu zbog navodnog zaleđa Bjelokošćanina, ali VAR je na koncu potvrdio gol Barce.

Copa del Rey - Semi Final - First Leg - Real Madrid v FC Barcelona

Gol Barcelone pogledajte OVDJE

Luka Modrić zaigrao je u prvoj postavi 'kraljeva', a Carlo Ancelotti ga je izvadio u 84. minuti. Zamijenio ga je mladi Urugvajac Alvaro Rodriguez koji je zabio u madridskom derbiju prošle subote.

VIDEO Vinicius dobio žuti zbog hrvanja s De Jongom pa poludio na suca. Urlao mu je u lice