VIDEO Dinamov Emreli zabio je prekrasan gol u pobjedi Azera

Do 76. minute nije bilo golova, a onda je napadač zagrebačkog Dinama Mahir Emreli razveselio domaće navijače i prekrasno zavrnuo loptu u gol Bjelorusije

Nogometaši azerbajdžanske reprezentacije ostvarili su prvu pobjedu u ovogodišnjem izdanju C razreda UEFA Lige nacija svladavši Bjelorusiju u Bakuu sa 2-0.

Do 76. minute su mreže bile netaknute, a onda je napadač zagrebačkog Dinama Mahir Emreli razveselio domaće navijače. U sučevom dodatku (90+3) Ramil Šejdajev je postavio konačnih 2-0. U prvoj utakmici skupine 3 Kazahstan je u Nur Sultanu bio bolji od Slovačke sa 2-1. Video Emrelijeva gola možete pogledati OVDJE.

Nakon četiri kola vodeći je Kazahstan sa 10 bodova. Slovačka ima šest bodova, a Azerbajdžan četiri. Na začelju je Bjelorusija sa dva boda. Prvoplasirana reprezentacija će izboriti plasman u B razred, a posljednji iz skupine će razigravati za opstanak u C razredu.