VIDEO Evo kako je Kuzmanović čudesno uhvatio 'živu loptu' iz sedmerca. Prava majstorija!

Fantastičan potez hrvatskog golmana momentalno se proširio sportskim krugovima. Ne viđa se često da golman uhvati loptu prilikom sedmerca, no sjajni Dominik Kuzmanović nastavio je briljirati i protiv Njemačke

Hrvatska rukometna reprezentacija odigrala je fantastičnu utakmicu protiv Njemačke i u kvalifikacijama za Olimpijske igre u Parizu slavila 33-30. Nakon pobjede nad Austrijom u prvom kolu, Pariz je na dohvat ruke.

U VARAŽDINU, POREČU I ZAGREBU Počela prodaja ulaznica za SP rukometaša u Hrvatskoj 2025. godine: Evo kakve su cijene

Protiv Nijemaca smo odigrali dobro drugo, ali fantastično prvo poluvrijeme. Izbornik Dagur Sigurdsson mogao je itekako biti zadovoljan. Imali smo plus šest na poluvremenu (16-10), a dobar dio zasluga ide fantastičnom golmanu Dominiku Kuzmanoviću koji je imao sjajnih osam obrana.

Jedna od njih bila je i čudesna iz sedmerca, obrana kakva se zaista rijetko viđa. Nijemci su izborili penal, a Kuzmanović majstorski uhvatio "živu loptu" Kasteningu. Ona mu se nekako zalijepila za dres, ostala između tijela i ruke, a zatim je uslijedila navala emocija. Fantastična obrana.