VIDEO Granada šokirala Barcu! Katalonci vodili do samog kraja

Barcelona je u 57. minuti susreta povela protiv Granade golom De Jonga te je vodila sve do 89. minute kada je mrežu katalonskog diva zatresao Antonio Puertas i osigurao bod svojoj momčadi

U susretu 20. kola španjolskog nogometnog prvenstva Granada i Barcelona remizirale su 1-1 (0-0).

POGLEDAJTE VIDEO: Messi maše fanovima u Parizu

Barcelonu je u vodstvo doveo Luuk de Jong koji je nakon ubačaj Danija Alvesa udarcem glavom u 57. minuti zatresao mrežu Granade. Gol možete pogledati OVDJE.

Bod domaćima spasio je Antonio Puertas koji je snažnim udarcem iz blizine u 89. minuti pogodio u lijevi kut. Gol Granade za izjednačenje pogledajte OVDJE.

Granada je tako iskoristila igrača više na terenu kojega je imala od 80. minute kada je isključen Gavi.

Barcelona je ostala šesta na ljestvici sa 32 boda, koliko ima i peti Atletico, a 14 manje od vodećeg Reala iz Madrida. Granada je 12. sa 24 boda.

Ranije u subotu je Real Sociedad na svom terenu također sa 1-0 (1-0) nadigrao Celtu golom Oyarzabala (13), dok je posljednji Levante stigao do prve pobjede u sezoni svladavši na svom terenu Mallorcu sa 2-0 (0-0).

U subotu će još igrati Real Madrid i Valencia.