Komentari 26

VIDEO Granada šokirala Barcu! Katalonci vodili do samog kraja

Barcelona je u 57. minuti susreta povela protiv Granade golom De Jonga te je vodila sve do 89. minute kada je mrežu katalonskog diva zatresao Antonio Puertas i osigurao bod svojoj momčadi

U susretu 20. kola španjolskog nogometnog prvenstva Granada i Barcelona remizirale su 1-1 (0-0).

POGLEDAJTE VIDEO: Messi maše fanovima u Parizu

Messi maše fanovima u Parizu nakon transfera u PSG VIDEO

Barcelonu je u vodstvo doveo Luuk de Jong koji je nakon ubačaj Danija Alvesa udarcem glavom u 57. minuti zatresao mrežu Granade. Gol možete pogledati OVDJE.

Bod domaćima spasio je Antonio Puertas koji je snažnim udarcem iz blizine u 89. minuti pogodio u lijevi kut. Gol Granade za izjednačenje pogledajte OVDJE.

Granada je tako iskoristila igrača više na terenu kojega je imala od 80. minute kada je isključen Gavi.

LaLiga - Granada v FC Barcelona

Barcelona je ostala šesta na ljestvici sa 32 boda, koliko ima i peti Atletico, a 14 manje od vodećeg Reala iz Madrida. Granada je 12. sa 24 boda.

Ranije u subotu je Real Sociedad na svom terenu također sa 1-0 (1-0) nadigrao Celtu golom Oyarzabala (13), dok je posljednji Levante stigao do prve pobjede u sezoni svladavši na svom terenu Mallorcu sa 2-0 (0-0).

U subotu će još igrati Real Madrid i Valencia.