VIDEO Hrvatski napadač zabio novi gol u pobjedi Benfice

Musa je zabio treći gol ove sezone nakon što je doveo Benficu u vodstvo u 9. minuti kada je njegov udarac s 10-ak metara pogodio domaćeg braniča, promijenio smjer i završio u mreži.

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Petar Musa (25) bio je strijelac za Benficu u 2-1 (2-0) gostujućoj pobjedi protiv Vizele u susretu 5. kola portugalskog prvenstva.

Musa je doveo Benficu u vodstvo u 9. minuti kada je njegov udarac s 10-ak metara pogodio domaćeg braniča, promijenio smjer i završio u mreži. Gol možete pogledati OVDJE.

Na 2-0 povisio je Di Maria iz slobodnog udarca u 39. minuti, da bi konačni rezultat postavio Samu iz kaznenog udarca u 70. minuti.

ODLIČAN POTEZ Musa ušao pa iz prvog dodira zabio. Benfica srušila Gil Vicente PORTUGALSKO PRVENSTVO VIDEO 'Vatreni' dobio izravan crveni karton, Benfica vodila do 90. minute pa na kraju izgubila

Musi je ovo drugi gol u prvenstvu ove sezone, a igrao je do 87. minute.

Benfica je druga na ljestvici s 12 bodova, jednim manje od vodećeg Porta, dok je Vizela 13. s četiri boda.