VIDEO Japanac oduševio s dvije asistencije, Petković zabio gol u prvenstvu nakon 79 dana...

Dario Špikić ušao je u igru i dobio zadnjih pola sata na utakmici. Time je odigrao 100. utakmicu za Dinamo, a jubilej je obilježio golom za 2-0 "modrih" na još jednu asistenciju Kaneka

U posljednjoj utakmici 17. kola HNL-a, Slaven Belupo je na Gradskom stadionu Ivan Kušek Apaš ugostio aktualnog prvaka, Dinamo i izgubio 0-2.

Sergej Jakirović rotirao je sastav i pokazao povjerenje nogometašima koji ne dobiju često priliku zaigrati u prvoj momčadi, poput Tibora Halilovića, Petra Sučića i Kevina Theophile-Catherina.

TEŠKI UVJETI VIDEO Na ovakvom travnjaku u Koprivnici igrali su Dinamo i Slaven! Dio terena je zamrznut

Bruno Petković doveo je "modre" u vodstvo golom u 21. minuti nakon preciznog ubačaja Takura Kaneka. Petković je tako zabio prvi gol u HNL-u od 16. rujna, kada je Dinamo igrao upravo protiv Slavena. Od tada je prošlo 79 dana, a Petkoviću je to šesti gol u HNL-u ove sezone.

Inače, u igru je u 61. minuti umjesto Gabriela Vidovića ušao Dario Špikić, koji je tako odigrao 100. utakmicu za Dinamo. Špikić je obljetnicu obilježio golom u 79. minuti, a Kaneko je drugi put asistirao na utakmici.

SLAVEN - DINAMO 0-2 Slavenu poništen gol, Dinamu otpadali igrači, ali preživio je Koprivnicu na krilima Japanca!

Izbacio je čuvara i ubacio desnom nogom, a Špikić je glavom zakucao loptu u gol.