VIDEO Leipzig u 96. do pobjede protiv Werdera i trećeg mjesta

U posljednjem susretu 32. kola njemačkog nogometnog prvenstva RB Leipzig je preokretom u završnici susreta porazio Werder Bremen sa 2-1 skočivši na treće mjesto Bundeslige.

POGLEDAJTE VIDEO: Golovi s utakmice

Sve najvažnije se dogodilo u posljednjih 20 minuta susreta. Gosti su poveli u 70. minuti golom Leonarda Bittencourta, no u 87. minuti je izjednačio Willi Orban.

U drugoj minuti nadoknade Eren Dinkci je zabio za Werder, no pogodak je poništen zbog zaleđa. Kada se već činilo da će utakmica završiti bez pobjednika, Dominik Szoboszlai je u šestoj minuti nadoknade donio pobjedu domaćinu. Kod oba gola Leipziga asistent je bio Christopher Nkunku. Hrvatski reprezentativac Joško Gvardiol je za domaći sastav igrao od 71. minute.

Dva kola prije kraja prvenstva Bayern vodi sa 68 bodova, Borussia Dortmund ima bod manje, a treći je Leipzig sa 60 bodova.