VIDEO Modrić je izlazio iz igre, a navijači Mallorce mu zapljeskali

Luka Modrić nastavlja oduševljavati navijače suparničkih momčadi i Mallorcini su tek jedni u nizu koji su skandiranjem, zvižducima i pljeskom pozdravili hrvatskog kapetana

Real Madrid je u 31. kolu La Lige s minimalnih 1-0 slavio na gostovanju kod Mallorce. Pogodak odluke pao je u 48. minuti, a postigao je Aurelien Tchouaméni sjajnim udarcem iz daljine. Hrvatski maestro Luka Modrić igrao je do 86. minute pruživši još jednu sjajnu izvedbu. Ustvari, bio je jedan od najboljih na travnjaku.

Toliko da kada ga je trener Carlo Ancelotti odlučio zamijeniti, domaći navijači nagradili su ga pljeskom.

Modrić, tako, nastavlja oduševljavati navijače suparničkih momčadi i Mallorcini su tek jedni u nizu koji su skandiranjem, zvižducima i pljeskom pozdravili hrvatskog kapetana. Jer, najvjerojatnije je, kako sada stvari stoje, da će Modrić na kraju sezone napustiti Real.

Stoga navijači koriste svaku priliku da se oproste od jednog od najboljih veznjaka svih vremena i osvajača Zlatne lopte 2018.