VIDEO Modriću ni minute, Real preokretom do nove pobjede

Luka Modrić drugu je uzastopnu utakmicu ostao među pričuvama Reala. Iako je Carlo Ancelotti na utakmici iskoristio svaku od pet zamjena, za Modrića nije pronašao minute u pobjedi

Real Madrid pobijedio je Las Palmas 2-1 u 21. kolu španjolskog prvenstva na gostujućem terenu i time se vratio na vrh La Lige.

Luka Modrić (38) nije dobio ni minutu u slavlju Reala, unatoč činjenici što je trener Carlo Ancelotti iskoristio svaku od pet zamjena koje su mu bile na raspolaganju. Hrvatski reprezentativac tako je drugu uzastopnu utakmicu ostao među pričuvama 'kraljevskog kluba'...

Nakon dramatičnog preokreta protiv Almerije, oko kojeg se podigla prašina i zbog suđenja, Real je dočekala nova teška utakmica. Las Palmas trenutačno drži osmo mjesto La Lige i dostojan je protivnik svakom klubu, pa tako i Realu.

Real se namučio bez Modrića

Domaćin je poveo u 53. minuti golom Javiera Munoza, ali većinu posla obavio je Sandro Ramirez, koji je sjajno izbacio Rudigera i asistirao za gol.

KAKO SU GA OCIJENILI? Modrić se mučio u madridskom derbiju u Kupu kralja: 'Nije to bila njegova najbolja utakmica'

Real je izjednačio u 65. minuti preko Viniciusa. Brazilac je 'pobjegao' zadnjoj liniji Las Palmasa i poentirao na sjajno dodavanje Eduarda Camavinge.

SUDAČKI SKANDAL U LA LIGI Trener Almerije je bacao jaknu, klub se ogradio, a Jeličić kaže: Ne spominjite više suce u HNL-u

Gol Las Palmasa možete pogledati OVDJE, a izjednačenje Viniciusa OVDJE.

Konačnih 2-1 postavio je Aurelien Tchouameni, kada je u 84. glavom nakon ubačaja iz kornera zabio gol vrijedan novih tri boda.

PRE(VAR)A? VIDEO Španjolci objavili snimke kako su suci 'pogurali' Real Madrid: Savršeno, sudim penal

Gol za pobjedu Reala pogledajte OVDJE.

Real vodi s 54 boda, dva više od drugoplasirane Girone, koja je već odigrala utakmicu 21. kola i slavila.