Komentari 17

Modrić se mučio u madridskom derbiju u Kupu kralja: 'Nije to bila njegova najbolja utakmica'

2

Kapetan hrvatske reprezentacije igrao je do 66. minute kada ga je zamijenio Toni Kroos, pri vodstvu Atletica 2-1. "Fizički je često bio nadjačan", piše Goal.com

Luka Modrić (38) nije briljirao ni u trećem madridskom derbiju sezone. Real Madrid ispao je u osmini finala Kupa kralja, nakon što je poslije 120 minuta nogometa Atletico slavio 4-2 (2-2).

Kapetan hrvatske reprezentacije igrao je do 66. minute kada ga je zamijenio Toni Kroos, pri vodstvu Atletica 2-1. Joselu je u 82. zabio na asistenciju Bellinghama i odveo utakmicu u produžetke, gdje su Griezmann i Riquelme riješili pitanje pobjednika i putnika u četvrtfinale.

VIDEO Barcelona uz muke ipak izbacila niželigaša iz Kupa
VIDEO Barcelona  uz muke  ipak izbacila niželigaša iz Kupa

Marca: Modrić nije imao težinu

"Nije imao težinu u prvom poluvremenu, iako je izjednačujući gol (op.a., 1-1) krenuo iz njegove kopačke", piše Marca koja mu je dala ocjenu 6.

Copa del Rey - Round of 16 - Atletico Madrid v Real Madrid

Nažalost, na Luki se osjetio dug povratak iz Saudijske Arabije, uostalom kao i na ostalim nogometašima Reala. "Kraljevi" su još u nedjelju slavili trofej u Rijadu, dok su se nogometaši i stožer Atletica vratili četiri dana ranije.

VIDEO Atletico - Real 4-2: Luka Modrić zakuhao je autogol, 'kraljevi' ispali u produžecima!

Goal: Često je bio fizički nadjačan

"Njegova dodavanja bila su precizna i pronalazio je mjesta kako bi izbjegao obranu. Kako god, fizički je često bio nadjačan. Nije ovo bila njegova najbolja utakmica", piše Goal.com koji je Modriću dao istu ocjenu kao i Marca.

"Kraljevi" i Modrić nemaju puno vremena za tugovanje, već za dva dana na Santiago Bernabeu stiže im Almeria (nedjelja, 16.15) u okviru 21. kola La Lige.