VIDEO Najbizarnija HNL situacija ove sezone! Pogledajte zašto je VAR poništio golčinu Slavena

Ovo nogometno pravilo rijetko se primjeni na terenu. Napadač Slavena zabio je divan gol iz slobodnog udarca koji je poništen zato što je u padu sam sebe pogodio u nogu.

Slaven Belupo Lokomotiva otvorili su 34. kolo HNL-a i odigrali 0-0 na Gradskom stadionu Ivan Kušek Apaš.

Utakmica se igrala u teškim uvjetima. Oko 20. minute počela je padati jaka kiša i zato je na utakmici bilo malo prilika za gol.

BORBA ZA VEĆI DIO KOLAČA Evo zašto nije nevažno završio peti ili osmi u HNL-u: Razlika u raspodjeli novca je ogromna!

Arber Hoxha doveo je domaćina u vodstvo golom iz slobodnog udarca iz 80. minute. Međutim, napadač 'farmaceuta' dirao je dva puta loptu tijekom izvođenja slobodnog udarca, zbog čega je gol nakon VAR provjere poništen.

Pucao je desnom nogom, poskliznuo se, a u padu je lopta pogodila njegovu lijevu nogu, pa se tako promijenila i putanja udarca. Čavlina je ostao na 'krivoj nozi', ali Cipranin Kyriakos Athanasiou bio je siguran u odluci. Gol nije vrijedio.