VIDEO Nova majstorija Olma u velikoj pobjedi Leipziga! Sosa dobio tek pola sata igre s klupe

Ovo je Olmu već peti gol u tri nastupa ove sezone, zabio je hat-trick Bayernu u Superkupu, a zatresao je mrežu i u prvom kolu Bundeslige protiv Leverkusena.

U prvoj utakmici 2. kola njemačkog nogometnog prvenstva RB Leipzig je na svom terenu svladao Stuttgart sa 5-1 (0-1).

Nakon što su gosti na odmor otišli s prednosti koju im je osigurao Guirassy (35.), u nastavku je igrala samo domaća momad koja je preokrenula golovima Henrichsa (51.), Olma (63.), Opende (66.), Kampla (74.) i Simonsa (76.).

POGLEDAJTE GOLOVE VIDEO Union napunio Mainz! Rijetko viđeni hat-trick glavom, Juranović susret gledao s klupe FESTIVAL GOLOVA U NJEMAČKOJ VIDEO Olmo zabio novi gol u golijadi Leipziga i Leverkusena. Majer debitirao od prve minute

Posebno lijep gol zabio je Dani Olmo (25). Španjolski reprezentativac zabio je prekrasan gol iz okreta u 63. minuti i time nastavio golgetersku formu.

Ovo mu je već peti gol u tri nastupa ove sezone, zabio je hat-trick Bayernu u Superkupu, a zatresao je mrežu i u prvom kolu Bundeslige protiv Leverkusena.

POČELA BUNDESLIGA VIDEO Puno bolje u Bundesligi! Kane zabio i asistirao u pobjedi

Borna Sosa igrao je za Stuttgart od 58. minute.