Komentari 4

VIDEO Olmo zabio novi gol u golijadi Leipziga i Leverkusena. Majer debitirao od prve minute

VIDEO Olmo zabio novi gol u golijadi Leipziga i Leverkusena.  Majer debitirao od prve minute
3

Leipzig i Leverkusen igraju vrlo dobar nogomet i htjele bi konkurirati za Ligu prvaka u sljedećoj sezoni. Bayer, koji predvodi legendarni nogometaš Xabi Alonso, pobijedio je u okršaju unatoč golu Danija Olma

Aktualni njemački prvak Bayern München otvorio je novu sezonu Bundeslige uvjerljivom pobjedom od 4-0 u petak navečer, a šest je utakmica bilo na rasporedu u subotu.

Posebno se istaknula utakmica Bayera Leverkusena i RB Leipziga. Obje momčadi igraju vrlo dobar nogomet i htjele bi konkurirati za Ligu prvaka u sljedećoj sezoni. Bayer, koji predvodi legendarni nogometaš Xabi Alonso, pokazao se kvalitetnijim u izravnom okršaju. Leverkusen je već u 35. minuti imao uvjerljivo vodstvo od 2-0 nakon golova Jeremieja Frimponga i Jonathana Taha.

VIDEO Puno bolje u Bundesligi! Kane zabio i asistirao u pobjedi

Međutim, Dani Olmo smanjio je na 2-1 golom u 39. minuti. Time je nastavio sjajnu formu nakon što je zabio hat-trick Bayernu u njemačkom Superkupu.

Gol Olma pogledajte OVDJE.

Bayer Leverkusen - RB Leipzig

Ipak, talentirani Florian Wirtz povisio je na 3-1 u 64. minuti. Iako je Lois Openda zabio za 3-2 u 72. minuti, Leipzig nije uspio poravnati i osvojiti barem bod na teškom gostovanju.

Majer debitirao za Wolfsburg

Hrvatski reprezentativac Lovro Majer u srijedu je postao igrač Wolfsburga, a već je debitirao za njemačkog prvoligaša, i to od prve minute. Hrvatski trener Niko Kovač tako je Majera u prvoj utakmici ubacio u početnu postavu, a Hrvat je odigrao solidnu debitantsku utakmicu za Wolfsburg.

Juranović: Bez Hajduka bih bio nitko i ništa. Želim mu svu sreću

'Vukovi' su s 2-0 pobijedili novog prvoligaša, Heidenheim. Oba gola zabio je Jonas Wind (6. i 27. minuta).

Statistika Wolfsburg - Heidenheim

Majer je tako dobio solidnu SofaScore ocjenu od 7.0, a mogao se upisati među strijelce već u prvoj utakmici za Wolfsburg. Imao je dobru šansu u kaznenom prostoru Heidenheima, ali mu je protivnički golman obranio veliku šansu.

Priliku Majera pogledajte OVDJE.

Kramarić i Hoffenheim izgubili

Prvo kolo po dobrome neće pamtiti hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić i njegov Hoffenheim.

Freiburg je s 2-1 slavio na domaćem terenu, a Kramarić je odigrao cijelu utakmicu