VIDEO Nova odlična asistencija Lovre Majera. Pogledajte ju

Hrvatski reprezentativac je krasno pronašao suigrača dubinskom loptom nakon čega je uslijedio još bolji pogodak. Niko Kovač zadovoljno je gledao kako Wolfsburg stiže u vodstvo

Niko Kovač je znao da mu pravi Lovro Majer može donijeti puno toga. Kada je u formi, hrvatski veznjak odskače kvalitetom i značajno podiže razinu igre svoje momčadi. Trebalo je proći vremena da se privikne na novu okolinu, ligu, nešto drugačiji tip nogometa... No, kada je prilagodba završila, Majer je pokazao zašto ga je Wolfsburg platio 25 milijuna eura.

Hrvatski reprezentativac je u dvoboju 17. kola Bundeslige protiv Mainza (1-1) sjajno asistirao Cernyju za gol u 12. minuti. 'Vukovi' su gostovanju poveli već na samom startu.

Nova asistencija Lovre Majera

Majer je krasno pronašao suigrača dubinskom loptom nakon čega je uslijedio još bolji pogodak. Krilni napadač Kovačeve momčadi se zaista sjajno snašao, izdriblao domaću obranu i zabio krasan gol.

No, Majer ga je odlično uposlio i ne kaže se bezveze da je "dobra asistencija pola gola".

Inače, hrvatskom veznjaku ovo je bila treća asistencija ove sezone, a ima i dva pogotka.

Momčad Nike Kovača nije izdržala do kraja. Mainz je poravnao u 61. minuti, a strijelac za konačnih 1-1 bio je Widmer.