VIDEO Pogledajte fantastičnu asistenciju Budimira. Progurao je loptu kroz trojicu braniča!

Napadač hrvatske reprezentacije u 2. minuti je primio loptu leđima okrenut golu i potom "loptom s očima" pronašao suigrača koji trese mrežu

U dvoboju 15. kola Primere Osasuna i Real Sociedad su u Pamploni odigrali 1-1, a asistenciju za gol domaćina upisao je Ante Budimir

Budimirova lopta s očima

Osasuna je povela već u 2. minuti golom Moija Gomeza nakon fantastične asistencije hrvatskog reprezentativca. Budimir je primio loptu leđima okrenut golu i potom "loptom s očima" pronašao suigrača koji trese mrežu.

Budimirovu asistenciju pogledajte OVDJE

IZBJEGLICA IZ VUKOVARA Teška sudbina ih spojila: Ante Budimir i supruga Monika su u braku od 2019., imaju tri sina

Druga asistencija u sezoni, ima i sedam golova

Ipak, Osasuna nije uspjela prekinuti niz bez pobjede. U 41. minuti je izjednačio Nigerijac Umar Sadiq i, ispostavilo se, postavio konačan rezultat.

Budimir, kojeg je u 75. minuti zamijenio Raul, upisao je drugu asistenciju u sezoni, a ima i sedam golova kojima drži 8. mjesto među najboljim strijelcima španjolskog prvenstva.

'KRALJEVI' OPET NA VRHU VIDEO Real dobio Granadu 15. put u nizu! Rayo nastradao više