VIDEO Pogledajte kako je igrač Nexea srušio delegata!

Josić se srušio na tlo, ukazivala mu se pomoć. Nakon utakmice morao je u bolnicu. Prekid je trajao više od pola sata, a onda je iz svlačionice od sudaca i delegata došla poruka da se više neće igrati

Nexe je u sklopu lige za prvaka dočekao Zagreb, a utakmica je zbog nesvakidašnjeg incidenta prekinuta sedam sekundi prije kraja prvog poluvremena. Gosti su vodili 16-9. Slovenski reprezentativac Marko Bezjak, igrač Nexea, ramenom je pri izlasku terena zakačio delegata Antu Josića

Josić se srušio na tlo, ukazivala mu se pomoć. Nakon utakmice morao je u bolnicu. Prekid je trajao više od pola sata, a onda je iz svlačionice od sudaca i delegata došla poruka da se više neće igrati. Nismo imali prekid od sudara Zagreba i Metkovića prije dvadesetak godina. Nije poznato kad će se i hoće li utakmica nastaviti.

Rukometaši Nexea poludjeli su na jednu situaciju. Fahrudin Melić postigao je gol, ali on nije priznat jer je prethodno bio faul. Našičani su dobili sedmerac, a dvije minute isključenja zaradio je Miloš Kos. Nexe sedmerac nije izveo, počela je svađa sa sucima, a najdeblji kraj izvukao je delegat...

VRATIO SE PRAVI ZAGREB Zagreb ide još jači u sljedeću sezonu, a najveći je stres već proživio: Ovo su nova pojačanja RUKOMETNI DERBI Vujović kreće u lov na obećano, a na putu mu stoje hit trener i najbolji Zagreb zadnjih godina