VIDEO Pogledajte kako je Messi prošao Gvardiola i asistirao

Messi je predriblao najboljeg mladog braniča svijeta Joška Gvardiola i asistirao Alvarezu za treći gol Argentine

Lionel Messi (35) penalom je doveo Argentinu u vodstvo 1-0 protiv Hrvatske u polufinalu Svjetskog prvenstva u Katru. Livaković je srušio  Juliana Alvareza u šesnaestercu i sudac Daniele Orsato pokazao je na bijelu točku.

POGLEDAJTE ANALIZU UTAKMICE IZ STUDIJA 24SATA

SPORNA SITUACIJA U VAR sobi je isti sudac kao s finala u Moskvi, sad je šutio; Shearer: Ma to je čisti penal!

Alvarez je u 39. minuti povisio rezultat na 2-0, a Argentina je u 69. minuti zabila i treći gol. Messi je primio loptu skoro na centru i protrčao pored dva hrvatska braniča, uključujuči i Joška Gvardiola (20)...

Kapetan 'gaučosa' došao je sve do šesnaesterca gdje je onda kvalitetno dodao loptu do Alvareza koji je zabio svoj drugi gol na utakmici.

POGLEDAJTE VIDEO ANKETA Penal ili ne? Strahonja: Livaković nije srušio Argentinca, ranije je bio korner za Hrvatsku