VIDEO Kako je Hajduk srušio 'lokose': Sahitijev udarac ne bi obranila ni dvojica golmana

Prvo poluvrijeme bilo je za zaborav. Međutim, nakon predaha gledali smo drugačiji nogomet... Već nakon tri minute Poljud je eruptirao, ali se ubrzo i razočarao. Ipak, u konačnici su Splićani došli do sva tri boda

Nakon dva uzastopna ligaška poraza, Hajduk je izašao iz krize i kupio mir uoči derbija s Dinamom koji je na rasporedu sljedeće nedjelje. Na Poljudu je pala Lokomotiva golom Emira Sahitija (1-0).

Prvo poluvrijeme bilo je za zaborav, izuzev udarca Sahitija, kojeg je obranio Čavlina, te kontre Lokomotive u posljednjim trenucima prvog dijela koju je zaustavio Uremović. Međutim, nakon predaha gledali smo drugačiji nogomet... Već nakon tri minute Poljud je eruptirao, ali se ubrzo i razočarao. Krovinović trese mrežu, linijski sudac kaže da je sve čisto, ali VAR soba poništava gol zbog zaleđa. U 65. nova sjajna obrana golmana Lokomotive. Livaja je imao mat poziciju s deset metara, no Čavlina spašava fantastičnom reakcijom. Ipak, u 76. nije bilo spasa Lokomotivi. Sahiti je žestoko potegnuo s 20 metara i pogodio dalji kut Lokomotivina gola. Do kraja je domaćin mogao i uvjerljivije slaviti, no Benrahou je bio previše sebičan...

POGLEDAJTE SAŽETAK: Hajduk - Lokomotiva (1-0)

Sve utakmice SuperSport HNL-a gledajte samo na MAXSport kanalu Hrvatskog Telekoma.

Hajduk je tako došao do šeste pobjede te će na vrhu tablice dočekati derbi s Dinamom.