VIDEO Što je ovo?! Pogledajte penal koji je sudac svirao za Hajduk u juniorskom prvenstvu

Krolo je vratio na peterac gdje je napadač Hajduka skočio za loptom i pao praktički bez ikakvog kontakta s braničima Sesveta, a Jakov Titlić hladno je pokazao na bijelu točku

U 21. kolu juniorske Prve HNL, Hajduk je na Poljudu slavio protiv Sesveta s 4-3 i tako ponovno došao na vrh tablice budući da imaju jednak broj bodova kao i Dinamo (49), no s boljom gol razlikom (41-30).

Gosti su došli u prednost u 8. minuti preko Karla Perića, Hajduk je izjednačio devet minuta kasnije preko Filipa Čuića iz najstrože kazne da bi Sesvete ponovno došle u vodstvo u 34. minuti, također udarcem s bijele točke. Ivan Krolo je u trećoj minuti nastavka ponovno poravnao, Sesvete su u 64. minuti i treći put na utakmici došle u vodstvo, no Hajduk je došao do sva tri boda golovima u 90. (Čuić) i trećoj minuti produžetka (Stipe Vladušić).

TRENER HAJDUKA 'Razočaranje je veliko, igrači su popadali u svlačionici. Ponosan sam, odradili su lavovski posao'

Kako god, u prvom planu našeg teksta je način na koji je Hajduk došao do prvog izjednačenja (1-1). Naime, 'bili' su ubacili loptu s desne strane, Krolo je vratio na peterac gdje je napadač Hajduka skočio za loptom i pao praktički bez ikakvog kontakta s braničima Sesveta, a Jakov Titlić hladno je pokazao na bijelu točku.

Spornu situaciju pogledajte ovdje:

Bila je ovo itekako dvojbena procjena suca iz Hrvaca, kojemu su pomagali Dujo Sarić i Marin Barić.

Sve golove, ali ne i spornu situaciju s utakmice možete pogledati na Hajdukovom Digital TV-u.

KRATKO SLAVLJE VIDEO Hajduk zabio, ali sudac je vidio faul: Igrači Atletica nisu ga tražili, ali stiglo im je olakšanje