VIDEO Volejčina Teklića potopila Rijeku! Evo čudesnog eurogola

Velika bitka vodi se u borbi za Europu. Bit će gusto do samoga kraja. Posebice nakon fantastične predstave Varaždina protiv Rijeke u kojoj je Tonio Teklić zabio nevjerojatan gol

Nogometaši Varaždina pobijedili su Rijeku (2-0) u sudaru 34. kola HNL-a. I jedni i drugi su u velikoj borbi za Europu, no malo tko je mogao pretpostaviti da će Varaždinci u potpunosti nadigrati momčad Sergeja Jakirovića, koja u posljednje vrijeme igra u sjajnoj formi.

POGLEDAJTE VIDEO:

Nakon 0-0 u prvih 45 minuta, Varaždin je poveo odmah na početku drugoga dijela.

Brodić je u 47. minuti ostavio na stranu za Stanića, koji je ubačajem pronašao Domjanića. Nije bilo previše problema i napadač domaćih glavom je pogodio pored nemoćnog Labrovića.

A u nastavku je uslijedio fantastičan gol za povećanje prednosti. Puno posla napravio je Urata i vratio u sredinu za Brodića, koji je, potom, proigrao Pilja. Veznjak Varaždina dignuo je loptu na drugu stativu gdje je Tonio Teklić u 58. minuti majstorski pogodio iz voleja. Kakav sjajan gol varaždinskog ofenzivca!

VIDEO GOLOVE POGLEDAJTE OVDJE

Bio je to ujedno i posljednji pogodak na utakmici s kojim je Varaždin napravio potpuni nered u borbi za Europu.