VIDEO Vušković s 30 metara zabio eurogol u pobjedi HSV-a

U dvoboju 15. kola druge Bundeslige HSV je pobijedio Regensburg 3-1.

Poveli su gosti već u sedmoj minuti golom Kaana Caliskanera, a stvari je u 12. minuti na početak spektakularnim golom vratio mladi hrvatski reprezentativac Mario Vušković (20).

Bivšem stoperu Hajduka loptu je na rolicu ostavio Sonny Kittel. Vušković je opalio s 30-ak metara i spektakularno pogodio malu mrežicu.

HSV-ov napadač Robert Glatzel promašio je penal u 49., ali nije to previše koštalo momčad iz Hamburga. Za 2-1 domaćina zabio je u 79. minuti Ganac Ransford-Yeboah Konigsdorffer, a konačan rezultat postavio je u 90. spomenuti Glatzel.

Vušković je ove sezone odigrao 14 utakmica u drugoj njemačkoj ligi uz gol i asistenciju. Prema Transfermarktu vrijedi pet milijuna eura i najskuplji je igrač druge njemačke lige.

Video sjajnog Vuškovićeva gola pogledajte OVDJE.